Elektronica op reis - Yosemite National Park 1

Jaaroverzicht: 2017 in reizen

Met 2018 voor de deur, is het tijd om terug te blikken op afgelopen jaar. Mijn jaar was goed en fijn, op alle gebieden. Hoe 2017 in reizen eruit zag, lees je in deze blogpost.

De eerste (en veel!) sneeuwvlokken zijn gevallen, de kerst komt eraan en de oliebollen liggen hier alweer op tafel. Het einde van het jaar nadert. 2017 bleek een superleuk jaar te worden. Wat ik zoal deed? Check het hier in het overzicht van mijn reizen.


2017 in reizen

Januari – Maastricht 

Ik begon het jaar lekker in Maastricht. Het was koud, maar ik vond de stad erg leuk. Maastricht heeft me verrast. We bezochten tevens Valkenburg (ook leuk) en gingen naar het drielandenpunt. De laatste vond ik enigszins verspilde tijd en moeite. Vijf dagen genoot ik van deze prachtige omgeving.


Februari – Portugal 

Toen ik nog (heel wat) jonger was, heb ik veel tijd doorgebracht in Portugal. Mijn oom en tante hadden hier een huisje en ik mocht vaak mee. Nu hebben ze een aantal jaren geleden dit huis verkocht. Ondanks dat blijft Portugal een fantastische vakantiebestemming. Nu gingen mijn moeder en ik op bezoek bij mijn oom en tante, die hier een maand aan de kou ontsnapten. Vijf dagen brachten we door in Ferragudo. We hebben veel rondgereden in ons gehuurde autootje, bezochten ons ‘oude huis’ in de bergen en haalden herinneringen op. Heerlijk.

Nieuwsgierig naar meer Portugal?

Alle redenen om naar Portugal te gaan

Budget: kosten midweek Portugal

Toffe plekjes om te bezoeken in de Algarve, Portugal

Roadtrips in Europa: 4 mooie en inspirerende routes

Ferragudo: een authentiek vissersdorpje in de Algarve


Maart – de Veluwe 

We brachten met de familie een heerlijk weekend door in Uddel. Op een Landal Greenparks, midden in de bossen.

We genoten van het weer, lekker eten en drinken, gingen tennissen en zwemmen. 

Meer lezen over de Veluwe?

De Veluwe: leuke plekjes om te bezoeken


Juli/augustus – Amerika 

Onze roadtrip door het zuidwesten van Amerika was een reis met alleen maar hoogtepunten. Van de drukte in LA en SF naar de prachtige natuur van Yosemite en Joshua Tree. Van de grote poppenkast in Las Vegas (en ja, ik vond het casino leuk!) naar de Grand Canyon en van rondrijden door de hobbelige wegen van Monument Valley naar Bryce Canyon en de nacht doorbrengen in de woestijn voor een ‘meteorshower’. De reis was fantastisch en ik was diep onder de indruk van de prachtige natuur. Ik wil nu alweer terug.

Meer lezen over Amerika?

Hiken in Amerika: Malibu Creek State Park

Monument Valley Navajo Tribal Park: het wilde westen van Amerika

Hollywood: ontdek de hoofdstad van de Amerikaanse filmindustrie

Budget: kosten maand roadtrippen door Amerika

National Parks in West-Amerika die ik bezocht

15 tips voor je bezoek aan San Francisco

Yosemite: omver geblazen door natuurpracht

ESTA aanvragen voor Amerika: tips & tricks

Reisroute: vier weken Amerika

Wishlist: deze National Parks in zuidwest Amerika wil ik nog bezoeken

Zien en doen in Death Valley National Park

Tips en feiten over de Grand Canyon

Een bezoek aan magisch Antelope Canyon


Oktober – Polen 

In oktober ging ik samen met een vriendin naar het Poolse Gdansk. Dit was voor ons allebei de eerste ontmoeting met dit land. We genoten vijf dagen lang van de leuke binnenstad, Sopot, Street art en kastelen. Het was koud, maar zeker de moeite waard! 

Meer lezen over Polen?

Slot Mariënburg, Malbork: bezoek dit Middeleeuwse kasteel

Budget: kosten citytrip Gdansk

Reisdagboek Gdansk, Polen

4x eten en drinken in Gdansk, Polen

Gdansk: de leukste tips en bezienswaardigheden


Dit was mijn jaar in reizen. Hoewel ik blij ben met de reizen en uitstapjes die ik heb mogen maken, vond ik mijn geluk net zo goed thuis. Daarom lees je in mijn volgende blogpost over mijn leukste en mooiste momenten van 2017, dichtbij of ver weg.

Hoe was jouw 2017? Kijk je, net als ik, terug op een fantastisch jaar en kun je ook niet wachten wat 2018 jou gaat brengen?

Nieuwsgierig naar meer?

Jaaroverzicht 2017: mijn populairste artikelen

Jaaroverzicht 2017: de leukste en mooiste momenten

Persoonlijk: mijn goede voornemens voor 2018

Jaaroverzicht: 2018 in reizen

De populairste artikelen van 2018

Jaaroverzicht: mijn goede voornemens van 2018

Jaaroverzicht: terugblik 2019 in reizen

De populairste blogposts van 2019

Terugblik: 2020 in reizen

Jaaroverzicht: terugblik 2021 in reizen

Persoonlijke doelen en goede voornemens voor 2022

Jaaroverzicht: terugblik 2022 in reizen

Persoonlijke doelen en plannen voor 2023

Liefs

Janet 

Dit blog bevat affiliate links. Wanneer je iets koopt via deze links ontvang ik hiervoor een kleine vergoeding. Jij betaalt echter nog steeds hetzelfde, het kost jou niets extra. Met deze inkomsten kan ik That One Time onderhouden. 

Over Janet

Outdoor activiteiten in Yosemite National Park, Californië 2

Janet is het gezicht achter dit blog. Ze is een creatieveling met 1000 hobby’s en ze gaat altijd op zoek naar de mooiste stukjes natuur en wildlife en je kunt haar altijd wakker maken voor een tof avontuur.

Van wonen in de Carribean tot Australië, van eindeloze roadtrips tot backpackend de wereld rond en van duiken tussen de haaien tot hiken in de bergen. Als er avontuur is, dan is Janet erbij!  

Populaire blogposts

ReizenReizen
Booking.com
All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.