In de maandelijkse TRVL summaries vertel ik je hoe mijn maand eruit heeft gezien, wat ik heb uitgespookt en waar ik ben geweest. In deze TRVL summary blik ik terug op de maand april. Lees en kijk snel verder om te zien hoe ik de maand april heb doorgebracht.
Wat deed ik in de maand april?
Ik:
⇒ ging eten in Groningen.
⇒ had een verjaardagsborrel van een vriendin.
⇒ ging op kraambezoek bij een collega.
⇒ ging een weekend weg naar Schiermonnikoog met vriendinnen.
⇒ zat voor het eerst na de operatie weer op de (elektrische) fiets.
⇒ at heerlijk bij restaurant Brakzand.
⇒ werd ‘s nachts helaas ziek en zat de volgende ochtend bij de huisarts op Schiermonnikoog.
⇒ mocht de rest van het weekend geen alcohol drinken, dus moest het de rest van het weekend doen met 0.0 borrels.
⇒ fietste heel Schiermonnikoog rond.
⇒ waaide uit op het strand.
⇒ speelde voor het eerst het dobbelspel Clever.
⇒ had een verjaardag van een vriendin.
⇒ werkte veel aan de nieuwe lay-out van de website.
⇒ ging uit eten met mijn moeder en tante.
⇒ deed voor het eerst in jaren helemaal niets met de Paasdagen.
⇒ ging sushi eten met vriendinnen.
⇒ had een babyshower van mijn nicht.
⇒ ging wandelen en lunchen met een vriendin.
⇒ had een verlate Paasbrunch met familie.
⇒ had de eerste barbecue van het jaar.
⇒ genoot van een weekje meivakantie.
⇒ werkte in deze week vooral veel aan de website.
⇒ had een rustige Koningsdag thuis.
⇒ ging een dagje naar Walibi.
⇒ tikte de ene na de andere achtbaan aan.
⇒ werd nogal misselijk van alle attracties.
⇒ ging uit eten met vriendinnen.
⇒ eindigde met een borrel in de kroeg.
⇒ ging op de laatste dag van de maand naar Ootmarsum, om een paar dagen op de camping door te brengen met familie.



De drie meest gelezen blogposts van april
Hieronder vind je de meestgelezen blogposts van de maand april.
#3 13 leuke plekjes om te bezoeken in Zeeland
Wil je weg in eigen land? Denk dan eens aan Zeeland. De provincie geeft mij altijd een instant vakantiegevoel en er zijn veel leuke plekken in Zeeland om te vertoeven.
13 leuke plekjes om te bezoeken in Zeeland

#2 Bohey Dulang: vind hier één van de mooiste uitzichten van Borneo
Een aantal jaren geleden bezocht ik het indrukwekkende onbewoonde eiland Bohey Dulang. Op dit eiland kun je hiken naar de top van de berg voor een indrukwekkend uitzicht over de archipel.
Bohey Dulang: vind hier één van de mooiste uitzichten van Borneo

#1 10x de leukste dorpjes en steden in Luxemburg
Het is maar een paar uren rijden en dan ben je er al. Toch is Luxemburg niet een hele populaire bestemming om heen te gaan en wordt het vaak gezien als doorreisplek. Ik ontdekte dat Luxemburg zeker een bezoek waard is en bezocht de leukste plekjes van het land.
10x de leukste dorpjes en steden in Luxemburg

Instatistics april
Op de Instagram-pagina van That One Time blijf je op de hoogte van mijn avonturen en daarnaast deel ik in mijn stories dagelijkse updates. Hier zijn mijn populairste foto’s van de maand april.
#3 Één van de meest verrassende plekken die ik bezocht tijdens mijn rondreis door Maleisië was het onbewoonde eiland Bohey Dulang, waar ik een wandeling maakte naar de top van de berg op het eiland en werd getrakteerd op dit indrukwekkende uitzicht.
#2 Vorige maand maakte ik een trip naar Parijs. Ik was zeventien jaren geleden al eens in Parijs, maar het werd tijd voor een nieuw bezoek. In de stad vonden we veel kleurrijke, gezellige café’s zoals dit.
#1 In Parijs werden er ook een aantal cocktails gedronken.
Vooruitblik mei
Ik start de maand mei met nog een weekje meivakantie. De eerste dagen van de maand ben ik nog in Ootmarsum op de camping. Daarnaast bestaat de maand voornamelijk uit werken en verder zijn er nog geen plannen en afspraken. Wellicht een rustige maand dus. We zullen zien..
Fijne mei allemaal!
Nieuwsgierig naar meer?
⇒ TRVL summary – februari 2022
⇒ TRVL summary – december 2021
⇒ TRVL summary – november 2021
⇒ TRVL summary – september 2021
⇒ TRVL summary – juli en augustus 2021
9 Responses
Ootmarsum is inderdaad een erg leuk stadje en ook de omgeving is erg mooi om op de fiets verder te verkennen.
Wij deden ook voor het eerst niks met pasen, meestal gaan we naar een huisje.
Wat een fijne maand April had je, op het ziek zijn na! Leuk dat je op Schiermonnikoog geweest bent, ik zag op insta allemaal leuke dingen voorbij komen 🙂
Wat fijn dat je weer lekker kon fietsen (elektrisch 🙂 ) en klinkt goed, lekker uitwaaien op de Wadden, maar wat onwijs balen dat je ziek werd. Hopelijk heb je toch nog kunnen genieten.
Wat naar dat je ziek werd op Schiermonnikoog. Knapte je al snel op? Fijn dat je Ootmarsum en omgeving verkende. Het is er prachtig!
Prachtig allemaal. Ootmarsum is zeker een aanrader. Met mooie campings in de omgeving. De omgeving is prachtig. Glooiende weilanden ,bossen en nog veel meer.
Zo te lezen een super gezellige maand. Leuk hoor. Je hebt leuke dingen gedaan.
Dat was een goed gevulde april maand als ik dat zo lees. Vooral het fietsen op Schiermonnikoog lijkt me heerlijk.
oh die drankjes alleen al! een gezellige en mooie plek om een keer naar toe te gaan