De grachten van Amsterdam - augustus 2025

In de maandelijkse TRVL summaries vertel ik je hoe mijn maand eruit heeft gezien, wat ik heb uitgespookt en waar ik ben geweest. In deze TRVL summary blik ik terug op de maand augustus. Lees en kijk snel verder om te zien waar ik de maand augustus heb doorgebracht.

Wat deed ik in de maand augustus

Ik:

⇒ opende de maand augustus met wandelingen met mijn hond.

⇒ ging lunchen met vriendinnen.

⇒ ging in mijn eentje uit eten, omdat ik moest wachten op een afspraak bij de podoloog.

⇒ sprak af met vriendinnen.

⇒ ging een avondje borrelen met een vriendin.

⇒ maakte een wandeling door natuurpark Holtingerveld.

⇒ moest nieuwe reisvaccinaties laten zetten voor de naderende wereldreis.

⇒ had een afspraak in het ziekenhuis voor mijn heup.

⇒ ging een avondje naar Donderdag Meppeldag.

⇒ ging een dag naar Amsterdam.

⇒ sprak nogmaals af met een vriendin.

⇒ hielp mijn nicht met de schoonmaak van haar huis (voor de verkoop).

⇒ ging uit eten met mijn moeder en tante.

⇒ moest een dag oppassen op mijn neefje.

⇒ genoot van een high tea met mijn moeder.

⇒ ging weer een keer padellen.

⇒ had een borrel met een vriendin.

⇒ genoot van nog meer wandelingen met mijn hond.

⇒ ging een middagje winkelen met zijn zus.

⇒ ging uit eten met vriendinnen in Meppel.

⇒ vierde het 40-jarig jubileum van mijn ouders.

⇒ spendeerde een aantal dagen aan het inpakken van mijn spullen en het schoonmaken van mijn appartement.

⇒ had een gezellig feestje van vrienden, omdat ze 12,5 jaren getrouwd waren.

⇒ boekte eindelijk een ticket voor de start van mijn nieuwe reis. Eerste bestemming: Madeira.

⇒ nam tijdens een borrel afscheid van familie en vrienden, in verband met mijn aankomende wereldreis.

⇒ las in de maand augustus de boeken: ‘de ballerina van Auschwitz’ van Edith Eger, ‘de weg naar huis’ van Kristin Hannah, ‘De Argentijnse dochter’ van Soraya Lane en ‘de glazen troon’ van Sarah J. Maas.

De drie meest gelezen blogposts van augustus

In de maand augustus kwamen er een aantal nieuwe artikelen online. Ik schreef het maandoverzicht van de maand juli. Daarnaast deelde ik de ideale reisroute voor een rondreis Spanje en tips wat te doen in Kuressaare, Estland. In het laatste artikel deelde ik het budget voor een rondreis op IJsland.

Hieronder vind je de meestgelezen blogposts van de maand augustus.

#3 The Packraft Trail: hiken en raften in de Duitse Alpen

Vorige maand bracht ik een aantal dagen door in het prachtige Zuid-Duitsland. In samenwerking met Travelbase en the Packraft Trail ging ik twee dagen hiken en raften door de prachtige natuur. In dit blog lees je alles over dit toffe avontuur.

The Packraft Trail: hiken en raften in de Duitse Alpen

The Packraft Trail: hiken om de Walchensee, Bavaria Duitsland, juli 2025

#2 Onmisbare apps China: welke apps heb je écht nodig?

Reizen in China gaat niet zo gemakkelijk als in sommige andere Aziatische landen, er komt net even iets meer bij kijken. Met de juiste voorbereiding wordt rondreizen door China vrijwel net zo gemakkelijk als in een ander willekeurig land. In dit blog deel ik alle onmisbare apps voor je reis naar China.

Onmisbare apps China: welke apps heb je écht nodig?

#1 10x de leukste dorpjes en steden in Luxemburg

Tijdens een rondreis door Luxemburg deed ik heel wat knusse en fotogenieke plekjes aan. In dit blog deel ik de leukste dorpjes en steden in Luxemburg met je. Dit artikel werd het meestgelezen in de maand augustus.

10x de leukste dorpjes en steden in Luxemburg

Echternach, Luxemburg 2020 - 1

Instatistics augustus

Op de Instagram-pagina van That One Time blijf je op de hoogte van mijn avonturen en daarnaast deel ik in mijn stories dagelijkse updates. Hieronder vind je de populairste content van de maand augustus. 

#3 Tijdens een trip naar Kroatië bezocht ik de mooie watervallen bij Krka National Park, wat zeker een bezoek waard is.

#2  Vorige maand ging ik in samenwerking met Travelbase en the Packraft Trail op pad naar Zuid-Duitsland. Deze foto’s van mijn toffe packraft avontuur kreeg in augustus bijna de meeste likes.

#1 In deze post deelde ik mijn nieuwe plannen voor een aankomende wereldreis. Althans, het was een feit dat ik begin september op reis ga, maar de bestemming(en) zijn nog onbekend. Inmiddels is een enkeltje Madeira geboekt.

Vooruitblik september

De eerste dagen van september zijn al voorbij en we zijn direct goed van start gegaan. 3 september ben ik vertrokken naar Madeira, waar ik mijn reis wereldreis ben begonnen. Ik ben nu een aantal dagen op het eiland en heb nog wat interessante dagen voor de boeg.

Het plan voor de rest van de maand september ligt nog redelijk open. Ik heb een enkeltje naar Madeira geboekt, het is nog niet helemaal duidelijk wanneer ik het eiland zal verlaten. Hierbij is het plan om mijn reis te vervolgen naar Marokko, waar ik een mooie rondreis wil maken. Dit wordt mijn eerste bezoek aan Afrika, dus ik heb er zin in! Waarschijnlijk zal ik de rest van de maand september in Marokko doorbrengen, maar we gaan het zien!

Hoe was jouw maand augustus?

Nieuwsgierig naar meer?

⇒ TRVL summary – juli 2025

⇒ TRVL summary – juni 2025

⇒ TRVL summary – mei 2025

⇒ TRVL summary – april 2025

⇒ TRVL summary – maart 2025

⇒ TRVL summary – februari 2025

⇒ TRVL summary – januari 2025

Liefs

Janet 

Dit blog bevat affiliate links. Wanneer je iets koopt via deze links ontvang ik hiervoor een kleine vergoeding. Jij betaalt echter nog steeds hetzelfde, het kost jou niets extra. Met deze inkomsten kan ik That One Time onderhouden. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Over Janet

Outdoor activiteiten in Yosemite National Park, Californië 2

Janet is het gezicht achter dit blog. Ze is een creatieveling met 1000 hobby’s en ze gaat altijd op zoek naar de mooiste stukjes natuur en wildlife en je kunt haar altijd wakker maken voor een tof avontuur.

Van wonen in de Carribean tot Australië, van eindeloze roadtrips tot backpackend de wereld rond en van duiken tussen de haaien tot hiken in de bergen. Als er avontuur is, dan is Janet erbij!  

Populaire blogposts

ReizenReizen
Booking.com
All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars