TRVL summary – juli 2022

by thatonetime
9 comments
Terugblik 2022: Schiermonnikoog

In de maandelijkse TRVL summaries vertel ik je hoe mijn maand eruit heeft gezien, wat ik heb uitgespookt en waar ik ben geweest. In deze TRVL summary blik ik terug op de maand juli. Lees en kijk snel verder om te zien hoe ik de maand juli heb doorgebracht.

Wat deed ik in de maand juli? 

Ik

⇒ had een spelletjesavond met een vriendin. 

⇒ ging uit eten met de MR om het schooljaar af te sluiten. 

⇒ had belafspraken met de anesthesist voor mijn aankomende heupoperatie. 

⇒ had een teamuitje met school, die ik overigens zelf georganiseerd had. 

⇒ ging uit eten met mijn moeder en tante. 

⇒ sprak ook af met vriendinnen om te eten. 

⇒ ging lunchen aan het water. 

⇒ ging met een vriendin lunchen op de plek waar wij jaren geleden allebei gewerkt hebben. 

⇒ had een verjaardag van mijn nichtje. 

⇒ nam last-minute de beslissing om mijn heupoperatie uit te stellen tot december. 

⇒ had een afscheidsfeest op school. 

⇒ ging borrelen met collega’s.

⇒ ging nog een keer uit eten met mijn moeder en tante. 

⇒ nam ze allebei ook mee op een wandeling bij kasteel Doorwerth. 

⇒ keek naar de musical van groep 8. 

⇒ had de laatste schooldag ever op deze school.

⇒ ging nogmaals borrelen met collega’s om de zomervakantie in te luiden.  

⇒ kreeg te horen dat mijn vlucht naar Jordanië was geannuleerd.

⇒ zwom trouw elke vrijdagochtend een aantal baantjes.

⇒ zwom ook voor de eerste keer in een buitenbad.

⇒ bleef slapen in het nieuwe huis van mijn vriendin.

⇒ ging een dag naar Schiermonnikoog met mijn moeder, zus, neefjes en nichtje.

⇒ fietste het eiland rond.

⇒ moest zandhappen bij de zee.

⇒ had een afspraak bij de GGD om nieuwe reisvaccinaties te halen.

⇒ nam Neo mee naar de dierenarts, het was geen succes.

⇒ ontdekte de knusse hanzestad Doesburg.

⇒ had een verjaardagsfeestje van een vriendin.

⇒ zocht naar nieuwe vluchten voor mijn reis.

⇒ sloot de maand juli af met een nieuw bezoekersrecord op de website.


De drie meest gelezen blogposts van juli 

De afgelopen maand schreef ik het maandoverzicht van de maand juni. Daarnaast schreef ik een blog over alle bezienswaardigheden in Londen, deelde ik alle tips voor een bezoek aan de heilige stad Jeruzalem en schreef ik over het prachtige Lake Bohinj te Slovenië.

Hieronder vind je de meestgelezen blogposts van de maand juli. 

#3 10-daagse roadtrip door Normandië, Frankrijk

Normandië is een leuke bestemming voor een korte roadtrip; binnen vier uren ben je er al en het heeft veel bezienswaardigheden. Deze regio in Frankrijk heeft gezellige kustplaatsen, mooie dorpjes en een indrukwekkende geschiedenis om te ontdekken.

10-daagse roadtrip door Normandië, Frankrijk

Jaaroverzicht Cochem, Duitsland 2018 - 3

#2 That One Time #1 die ene keer dat ik ratten op mij had lopen  

Reizen gaat niet altijd over rozen. Tijdens mijn rondreis door Maleisië kreeg ik midden in de nacht ongewenst bezoek. In dit blog lees je alles over dit avontuur.

That One Time #1 die ene keer dat ik ratten op mij had lopen


#1 10x de leukste dorpjes en steden in Luxemburg 

Binnen een paar uurtjes rijden ben je al in Luxemburg. Het land barst van de gezellige en knusse plekjes om te ontdekken. in dit blog vind je tien leuke plekjes om te bezoeken in Luxemburg.  

10x de leukste dorpjes en steden in Luxemburg


Instatistics juli

Op de Instagram-pagina van That One Time blijf je op de hoogte van mijn avonturen en daarnaast deel ik in mijn stories dagelijkse updates. Hier zijn mijn populairste foto’s van de maand juli. 

#3 Altijd al willen weten waar Claude Monet vroeger woonde? Je vindt zijn huis met de indrukwekkende tuinen in Giverny te Normandië.

#2 Dit is Blautopf in Duitsland, waar ik nooit eerder zulk turqoise water zag. Ik bezocht Blautopf in Blaubeuren tijdens een roadtrip naar Slovenië.

#1 De populairste foto op Instagram van de maand juli is gemaakt bij Mont Saint-Michel. Dit werelderfgoed is zeker een bezoekje waard, als je in Normandië bent.


Vooruitblik augustus

De eerste twee weken van de maand augustus pas ik op het huis en de twee honden van mijn nicht in Ruinen. Ik zal deze weken vooral veel werken aan de website (achter de schermen wordt er een nieuwe website gebouwd) en tussendoor genieten van het zomerse weer en de honden.

Daarnaast staat deze maand vooral in het teken van voorbereidingen treffen voor mijn reis. Hoewel mijn vlucht naar Jordanië dus is geannuleerd en ik nog geen ander ticket heb geboekt, is het nog steeds de bedoeling om ergens begin september op reis te gaan totdat ik geopereerd word.

Ik heb wederom een afspraak bij de GGD om de rest van mijn reisvaccinaties te halen en heb ik een afspraak bij de tandarts en de opticien staan. Ook heb ik een aantal etentjes en feestjes gepland staan, dus het wordt een drukke maand voordat ik mijn backpack inpak en op reis ga.


Nieuwsgierig naar meer?

⇒ TRVL summary – juni 2022

⇒ TRVL summary – mei 2022

⇒ TRVL summary – april 2022

⇒ TRVL summary – maart 2022

⇒ TRVL summary – februari 2022

⇒ TRVL summary – januari 2022

♥ Janet

You may also like

9 comments

Yvonne Van der Laan 13 augustus 2022 - 12:12

Waarom moest Neo naar de dierenarts? Prachtige foto trouwens, van Mont Saint Michellle!

Reply
Linda 7 augustus 2022 - 09:51

Klinkt als een leuke maand! Heb je wel al ideeën waar je in september heen gaat? En fijn van dat nieuwe bezoekersrecord 🙂

Reply
Yvonne 5 augustus 2022 - 20:43

Ah, het idee is dat je toch gaat reizen en dat je terugkeert voor je operatie? Goeie keus! Ik moest door ellende met mijn rechterbeen 3 maanden langer in NL blijven terwijl ik amper wat kon, dat was echt niet tof. Maar ergens in die periode gingen we even (op krukken) naar Griekenland.. dat was echt een verademing!

Reply
Tessa 3 augustus 2022 - 17:29

Zo te lezen heb je een erg gezellig maand gehad. Wat jammer dat je vlucht geannuleerd is

Reply
Linda Meester 3 augustus 2022 - 08:25

Dat is ene drukke maand geweest zo te bezien. Ik kijk mijn maand wel eens terug via google maps, dan ben ik vaak nog wel verrast

Reply
nicole orriens 2 augustus 2022 - 11:59

Ik krijg helemaal trek in die lekkere maaltijden op de eerste foto! Wat ziet dat er allemaal smakelijk uit!

Reply
Maria Kleene 2 augustus 2022 - 10:46

Prachtig Pruug allemaal.Wij gaan ook naar Normandie en Bretagne.

Reply
rachel 2 augustus 2022 - 08:04

druk maar heel gezellig maandje gehad zo te lezen. de tijd gaat zo snel he!! zitten al weer in augustus!

Reply
Linda schrijft ' t op 2 augustus 2022 - 07:37

Wat een handig overzicht, ikmaak altijd een jaaroverzicht. Dat is ideaal om terug te kijken.

Reply

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More