Hanzestad Deventer, september 2024

In de maandelijkse TRVL summaries vertel ik je hoe mijn maand eruit heeft gezien, wat ik heb uitgespookt en waar ik ben geweest. In deze TRVL summary blik ik terug op de maand september. Lees en kijk snel verder om te zien waar ik de maand september heb doorgebracht.

Wat deed ik in de maand september? 

Ik

⇒ begon de maand september met een potje tennis.

⇒ ging op kraamvisite bij een vriendin.

⇒ ging ook elke week wel een keertje padellen.

⇒ had een verjaardag.

⇒ ging lunchen met een vriendin.

⇒ had een informatieavond op school.

⇒ genoot na van onze Mexico trip door alle beelden terug te kijken.

⇒ pakte deze maand het tekenen op de iPad weer op.

⇒ kocht een aantal nieuwe spellen voor de Nintendo Switch.

⇒ sloot de maand september af met een weekendje weg met vriendinnen.

⇒ ontdekte de hanzestad Deventer.

⇒ ging deze dagen vooral veel eten, drinken en winkelen.

⇒ genoot van de nazomer tijdens een wandeling nabij Deventer.

⇒ las in september geen enkel boek.

De drie meest gelezen blogposts van september

Ook in de maand september schreef ik het maandoverzicht van de maand augustus en ik schreef een blog over het (luxe) concept van Valk Exclusief. Daarnaast deelde ik zowel een ideale reisroute voor een rondreis door Yucatan, Mexico en een reisroute van zes weken door Vietnam. Als laatste deelde ik in september een blog met alle Game of Thrones-locaties in Dubrovnik, Kroatië.

Hieronder vind je de meestgelezen blogposts van de maand september.

#3 Budget China: wat kost vijftien dagen (visumvrij) reizen in 2024?

Een reis door China staat op de bucketlist bij velen. Ik kan het je dan ook zeker aanraden, China heeft mij echt verrast. De vriendelijke mensen, lekker eten, bijzondere steden, maar vooral de natuur heeft mij weggeblazen. In dit blog deel ik het budget van een trip van vijftien dagen door China.

Budget China: wat kost vijftien dagen (visumvrij) reizen in 2024?

Zondopkomst bij de Chinese Muur bij Jinshanling, Beijing China 2024

#2 Nicosia, Cyprus: wat te doen in deze Cypriotische hoofdstad

Ik maakte een korte roadtrip door het noorden van Cyprus. Hierbij werd ook de hoofdstad van het eiland Nicosia bezocht en bezocht ik de mooiste plekjes van de stad. In dit blog deel ik alle tips wat te doen in de stad Nicosia.

Nicosia, Cyprus: wat te doen in deze Cypriotische hoofdstad

De binnenplaats bij Büyük Han, Nicosia, Cyprus 2023

#1 Onmisbare apps China: welke apps heb je écht nodig

Ook in september werd dit blog over alle onmisbare apps voor je reis naar China wederom het meestgelezen op That One Time.

Reizen in China gaat niet zo gemakkelijk als in sommige andere Aziatische landen, er komt net even iets meer bij kijken. Met de juiste voorbereiding wordt rondreizen door China vrijwel net zo gemakkelijk als in een ander willekeurig land. In dit blog deel ik alle onmisbare apps voor je reis naar China.

Onmisbare apps China: welke apps heb je écht nodig

Bamboe raften in Yangshuo, China 2024

Instatistics september

Op de Instagram-pagina van That One Time blijf je op de hoogte van mijn avonturen en daarnaast deel ik in mijn stories dagelijkse updates. Hier zijn mijn populairste foto’s van de maand september. 

#3  Een trip naar Mexico stond al langere tijd op mijn lijst. In zo’n twee en halve week reisde ik naar de mooiste plekjes van Yucatan. Deze reel maakte ik over deze gezellige Mexico trip.

#2  Tijdens mijn laatste rondreis door Maleisië bezocht ik het stadje Ipoh. Dit was mijn eerste bezoek aan de stad en ging hier op zoek naar kleurrijke straten, tempels en veel street-art.

#1  Tijdens de rondreis door Maleisië bezocht ik ook de indrukwekkende regio van de Cameron Highlands. Deze foto van de uitgestrekte theeplantages kreeg in september de meeste likes.

Vooruitblik oktober

De maand oktober is een relatieve rustige maand, waarin ik me vooral zal focussen op werk. Deze periode op school is nog steeds vrij druk. Hier omheen zal ik een aantal potjes padel, fysiobezoeken, borrels en etentjes plannen.

Aan het einde van de maand staat de herfstvakantie voor de deur. Deze week heb ik een tripje naar Mallorca gepland. Ik heb het eiland nog nooit bezocht, dus ik ben erg benieuwd. Tips zijn welkom!

Hoe was jouw maand september?

Nieuwsgierig naar meer?

⇒ TRVL summary – augustus 2024

⇒ TRVL summary – juli 2024

⇒ TRVL summary – juni 2024

⇒ TRVL summary – mei 2024

⇒ TRVL summary – april 2024

⇒ TRVL summary – maart 2024

⇒ TRVL summary – februari 2024

⇒ TRVL summary – januari 2024

Liefs

Janet 

Dit blog bevat affiliate links. Wanneer je iets koopt via deze links ontvang ik hiervoor een kleine vergoeding. Jij betaalt echter nog steeds hetzelfde, het kost jou niets extra. Met deze inkomsten kan ik That One Time onderhouden. 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Over Janet

Outdoor activiteiten in Yosemite National Park, Californië 2

Janet is het gezicht achter dit blog. Ze is een creatieveling met 1000 hobby’s en ze gaat altijd op zoek naar de mooiste stukjes natuur en wildlife en je kunt haar altijd wakker maken voor een tof avontuur.

Van wonen in de Carribean tot Australië, van eindeloze roadtrips tot backpackend de wereld rond en van duiken tussen de haaien tot hiken in de bergen. Als er avontuur is, dan is Janet erbij!  

Populaire blogposts

ReizenReizen
Booking.com
All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars